Bye Bra krūtinės lipdukai F+ su šilkiniais spenelių lipdukais
Bye Bra krūtinės lipdukai F+ su šilkiniais spenelių lipdukais Bye Bra krūtinės lipdukai F+ su šilkiniais spenelių lipdukais Bye Bra krūtinės lipdukai F+ su šilkiniais spenelių lipdukais

Bye Bra krūtinės lipdukai F+ su šilkiniais spenelių lipdukais

Išsiuntimo laikas: Per 5-9 d. d.
Firma: Bye Bra
Kaina: 16,99 €
Palaukite...

Bye Bra nepastebimi krūtinės lipdukai arba lipnios juostelės pakeliančios krūtis, kurios atitinka A, B arba C dydžio liemenėlės kaušelį (3 poros), pakuotėje kartu su vienkartinio naudojimo silikoniniais spenelių lipdukais (3 poros).Bye Bra aukščiausios kokybė krūtinės lipdukai gaminami trijų dudžių grupėse A-C, D-F ir F+, visos krūtinės juostelės komplektuojamas kartu su šilkiniais arba silikoniniais daugkartiniais spenelių lipdukais. Tai nėra silikoninė liemenėlė, o tik nepastebimi lipdukai pakeliantys krūtinę kartu su spenelių lipdukais.Pagaminti iš patentuotos medicinoje naudojamos 3M lipnios juostelės, lipdukai nepažeis Jūsų odos, tai saugi priemonė, kuri leis be jokių plastinių operacijų pakelti krūtinę keliais centimetrais. Šis produktas puikiai tinka damoms nedėvinčioms liemenėlės po vakarine suknele ar palaidine, naudojant juosteles krūtis tampa netgi šiek tiek standesnės, tačiau išlaiko judėjimo laisvę.Kviečiame pasižiūrėti video kaip tai veikia.Pgaminta Olandijoje.


Internetinė parduotuvė www.MissKiss.lt rūpinasi, kad jūs visada būtumėte graži ir gerai jaustumėtės. Apatinis trikotažas, liemenėlės, kelnaitės, korsetai, naktinukai, chalatai, kojinės, maudymosi kostiumėliai, - visos prekės, kurias pas mus įsigysite, yra aukščiausios kokybės ir už mažesnę kainą.
NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT VIRŠ 60 €
LIETUVOS PAŠTAS. Prekės išsiunčiamos registruota pašto siunta, kurią gausite per 3–4 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Prie kiekvienos prekės yra nurodytas prekės išsiuntimo laikas. Siuntą atsiimsite iš vietinio pašto poskyrio. Siuntos pristatymo kaina - 1,95 €, pristatymas NEMOKAMAS, jei užsakymo suma siekia 60 €.
KURJERIS. Kurjeris pristato prekes nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Prie kiekvienos prekės yra nurodytas prekės išsiuntimo laikas. Pristatymo kaina – 3,45 €, pristatymas NEMOKAMAS, jei užsakymo suma siekia 90 €. Siuntos gavimą garantuoja kurjerių rinkos lyderis „Omniva LT“.
ATSIIMTI PATIEMS. Prekes galite atsiimti „MissKiss.lt“ biure Vilniuje. Dirbame I–V nuo 10 iki 18 val.  Adresas: J. Vitkaus-Kazimieraičio g. 12, Vilnius (žemėlapis).
SIUNTIMAS Į ES ŠALIS. Prekės į Europos Sąjungos valstybes išsiunčiamos registruota pašto siunta, kurią gausite per 14 darbo dienų nuo išsiuntimo dienos. Prie kiekvienos prekės yra nurodytas prekės išsiuntimo laikas. Siuntos kaina - 6 €. Pristatymas NEMOKAMAS, jei užsakymo suma siekia 115 €.
SIUNTIMAS Į KITAS VALSTYBES. Prekės ne į Europos Sąjungos valstybes išsiunčiamos registruota pirmenybine pašto siunta, kurią gausite per 14 darbo dienų nuo išsiuntimo dienos. Prie kiekvienos prekės yra nurodytas prekės išsiuntimo laikas. Siuntos kaina - 12 €.
Daugiau informacijos

Jei pirktos prekės dydis ar modelis jums netiks, tuomet per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį galėsite pakeisti į kitą dydį/modelį arba susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Daugiau informacijos

Dalinkis šia preke:

Kitos prekės
MissKiss.lt © 2017