D.U.K.

KAIP TAPTI MISSKISS.LT PIRKĖJU? Jei norite tapti mūsų parduotuvės pirkėju, maloniai kviečiame užsiregistruoti. Reikės į sistemą įvesti savo vardą, pavardę, gavėjo adresą, tel. numerį, el. pašto adresą. Mums ši informacija būtina jūsų užsakymui įvykdyti. Visa MissKiss.lt parduotuvei pateikta asmeninė informacija niekada nebus perduota tretiesiems asmenims.

KAIP PIRKTI MISSKISS.LT? Tikrai labai paprasta: išsirenkate prekę ir spaudžiate mygtuką „PIRKTI“. Jei norite dar pasižvalgyti po parduotuvę, spaudžiate „Į KREPŠELĮ“ ir grįžtate į parduotuvę, o jūsų prekė lieka krepšelyje. Jei norite baigti naršyti ir sumokėti už išsirinktą prekę, spauskite pirkinių krepšelio paveiksliuką. Pirkinių krepšelyje galėsite patikslinti prekių kiekį ir modelius.

KAIP SUMOKĖTI UŽ PREKES? 1 būdas – bankinis pavedimas. Išankstinį bankinį apmokėjimą galėsite atlikti savarankiškai prisijungę prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos arba apsilankę artimiausiame banko skyriuje ir užpildę mokėjimo formą pagal nurodytus rekvizitus. 2 būdas – PaySera.lt sistema. Šiuo atveju jums nereikės savarankiškai pildyti mokėjimo formos pagal nurodytus rekvizitus, ji bus užpildyta automatiškai. Per PaySera.lt sistemą prisijungsite prie savo banko.  3 būdas – grynaisiais kurjeriui.  Sumokėti galite, kai kurjeris pristatys prekes nurodytu adresu. Grynųjų pinigų surinkimo mokestis yra 1.45 € / 5,01 Lt. 4 būdas – grynaisiais atsiimdami prekes MissKiss.lt biure. Sumokėti už prekes galite mūsų  biure: J. Vitkaus-Kazimieraičio g. 12, Vilnius. Dirbame I–V nuo 10 iki 18 val. Prieš atvykdami prašome paskambinti tel.  +370 699 95278. 

KAIP PREKĖS PRISTATOMOS? Užsakymai virš 57,92 € / 200,00 Lt yra pristatomi nemokamai (Lietuvos paštu). 1 būdas – pristatymas į namus ar darbovietę. Kurjeris pristato prekes nurodytų adresu per 1–3 d.d. Darbo dienomis didesniuose miestuose* prekės pristatomos nuo 8 iki 22 val., o kitose vietovėse nuo 8 iki 18 val. Darbo dienomis siuntos pristatymas kainuoja  3,20 € / 11,05 LtSiuntos pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 21,14 € / 73,00 Lt. Siuntos gavimą garantuoja kurjerių rinkos lyderis „Omniva LT“. *Didieji miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena. 2 būdas - atsiimant patiems MissKiss.lt biure. Prekes galite atsiimti MissKiss.lt biure Vilniuje. Dirbame I–V nuo 10 iki 18 val.  Adresas: J. Vitkaus-Kazimieraičio g. 12, Vilnius. Prieš važiuodami paskambinkite tel. +370 699 95 278. 3 būdas - Lietuvos pašto siunta. Prekės išsiunčiamos registruota pašto siunta, kurią gausite per 3–5 dienas. Siuntą atsiimsite iš vietinio pašto poskyrio pateikę asmens dokumentą. Siuntos kaina yra  1,74 € / 6,01 Lt.

AR GALIMA PREKES GRĄŽINTI? Taip, galima. Jei internetu pirkta prekė jums netiko, tuomet per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį galite pakeisti į kitą dydį/modelį arba susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Gražinamą prekę pristatykite į biurą adresu J. Vitkaus-Kazimieraičio g. 12, Vilnius. Kartu su grąžinama preke turėkite užpildytą Prekės grąžinimo ar keitimo prašymą ir pirkimo sąskaitą. Grąžinama prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos, ir su visomis prikabintomis etiketėmis.

AR PREKES GALIMA PAKEISTI? Mes įsipareigojame nupirktą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę, kurios vertė neviršija keičiamos prekės kainos. Keičiama prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos ir su visomis prikabintomis etiketėmis.

KAIP IŠSIRINKTI REIKIAMĄ DYDĮ? Rasti tinkamų prekių mūsų parduotuvėje jums labai pagelbės prekių filtras. Tarkime, ieškote 75 B dydžio liemenėlės ir M dydžio kelnaičių. Tuomet specialiame filtro meniu pasirinkite šiuos dydžius ir sistema atrinks visas tokio dydžio prekes, tuo metu esančias parduotuvėje. Jeigu abejojate dėl dydžio - pasitikrinkite „Dydžių lentelėje".

AR NURODYTOS KAINOS YRA GALUTINĖS? Visos svetainėje nurodytos kainos yra galutinės, t. y. su jau įskaičiuotu įstatymo numatytu 21 % dydžio pridėtinės vertės mokesčiu.

KAIP PASINAUDOTI DOVANŲ AR NUOLAIDŲ KUPONU? Jeigu turite dovanų ar nuolaidų kuponą, kurį norite panaudoti, tuomet prisijunkite arba užsiregistruokite kaip MissKiss.lt pirkėjas. Išsirinkite norimų prekių ir įsidėkite į pirkinių krepšelį.  Ant dovanų ar nuolaidų kupono yra originalus numeris, kurį reikia suvesti į laukelį „Panaudoti dovanų kuponą“ arba „Panaudoti nuolaidų kuponą“. Tuomet jums bus padovanota atitinkama suma arba nuolaida. Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą. Rekomenduojame užsakyti prekių už lygią arba didesnę sumą nei nurodyta kupone. Jei užsakytų prekių suma didesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumą sumoka pirkėjas.  

KAS YRA „PIRKIMO TAISYKLĖS“? Šios taisyklės yra juridiškai privalomas dokumentas, nustatantys jūsų ir mūsų tarpusavio teises ir pareigas. Su taisyklėmis galite susipažinti: „Pirkimo taisyklės“.

MissKiss.lt © 2017